Kataújpest Creative Commons License 2018.04.19 -1 0 507

Sziasztok!!!

 

Nos,olvasgattam az utóbbi bejegyzéseket!!:)))

 

A derekammal van gond,4-es,5-ös csigolya megcsúszás 3mm,kis csontvelő ödémával megspékelve...)...ezer doki,ezer masszőr,csodavarázsló,és semmi változás,gyógyszert már nem szedek,de Aflamint eszegettem,Sirdalud retarddal vegyítve..Nos,voltam már ukrán csodadokinál,ugyan az a macera,20 perc kezelés,nem volt rossz,de hm..az én régi csontkovácsom próbált helyre rakni,de bőgtem a fájdalomtól,amikor kő keményen szét ropogtatott!!...voltam nyújtó állványon is,folyamatosan lazítok,nyújtok légző gyakorlatokkal vegyítve,de magamnak ezt nem tudom helyrerakni,ez már a 4.hetem,úgy hogy kínlódom...ADT terapeuta is volt nálam,4 gyakorlat bemutatása,amit magam is hasonlóan végeztem eddig,elég húzós áron,szóval ,nem olcsó a buli,főleg,az orvosok elintézik egy toll vonással,hogy ránk hozzák a frászt!isiász,lumbágó,röntgenek,Mr..stb...kapaszkodunk az utolsó fűszálba is!!..nekem rossz edzőtermi mozdulattól kattant ki a derekam,rá tetőzte már ezt a sok megerőltető rendszeres edzés...Nos,Kedves ,avagy nem túl kedves hozzászólók,az utóbbi hsz-ek,nem túl bizalom gerjesztőek egy személyről,nevezetesen Érmelléki Attiláról!!!

 

Én mégis úgy döntöttem,hogy holnap ellátogatok hozzá délelőtt,kétszer beszéltem vele,normálisan tájékoztatott mindenről!!

Ismerősömet is véltem felfedezni az egyik videójában aki artista,kikértem a véleményét,és nyugodt szívvel fogom igénybe venni a kezelést!Nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus,de a médiát,a dolgozó havi keresetét belekeverni egy adott témába elég vakvágány,én nem vág ide!!!Erre én nem is vagyok kíváncsi,ez már csámcsogás,nem pozitív hozzá állás..jelzem,anélkül meg se lehet gyógyulni!!!...Én azt vallom,hogy nem csak evésre van a szánk,hanem ha egy igénybe vett szolgáltatás,nem vált be,akkor adott helyzetben jeleni kell az illetékes kezelőnek,ez a legtisztább út!!Sajnálom,ha valaki kínlódik,nem egy jó érzés,heteket küszködik,de ez a fórum is azért van,hogy megosszuk a tapasztalatainkat egymással!!Én ezt fogom tenni,holnap visszatérek,és részletesen be fogok számolni az Attila nyújtott kezelésről,időtartamáról,és hatékonyságáról!:)...

 

Jelzem,senki nem kért meg,hogy ide okoskodjak,de mivel nem kedvelem a hátulról jövős lejáratósdit,ezért magam akarok megbizonyosodni a valóság tartalmáról a dolgoknak!!...Az Inda felé is jeleztem email formájában az itt olvasottakat,ami a moderálási szabályokba bele ütközik,mint rossz hír keltése,nézzék át,és ellenőrizzék!!Én a pozitív embereknek drukkolok,és Jó egészséget kitartást,és mihamarabbi jobbulást kívánok Mindenkinek!!:))

 

Holnap folyt,köv...

 

Üdv

 

Kata újpestről