Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.18 0 0 458

Sziasztok!

 

Agy kis segitseget szeretnek kerni.

 

Adva van egy ZUMO 390-es GPS. Terkepet szeretnek feltolteni a micro SD kartyajara.

A terkep a http://garmin.openstreetmap.nl/ oldalrol szarmazik.

A PC-re (Win10) fel van installalva a terkep (mukodik minden frankon).

Ha radugom a PC-re a GPS-t, a Garmin Express es a BaseCamp felismeri. A MapSource nem ismeri fel.

En a MapSource-hez vagyok hozzaszokva, azt hasznalom. Itt ki tudom jelolni az attoltendo terkep szelvenyeket, viszon nincs mire attolteni, mert nem ismeri fel sem a GPS belso memoriajat, sem a micro SD kartyat.

A BaseCamp nekem ujdonsag. Itt nem tudom kijelolni az attoltendo terkepszelvenyeket.

Valaki el tudna magyarazni, hogyan tudok kijelolni terkepet a BaseCamp-ben (a MapSource-hoz hasonloan), hogy at tudjam tolteni az SD kertyara?

Egyaltalan van ilyen opcio? Vagy en benazok es nem talaom? Vagy ennek a terkep attoltesnek teljesen mas modja van a BaseCamp-ben?

 

Eddig MapSource-t hasznaltam egy ZUMO 660-al. Ezzel a komboval soha semmi gond nem volt. MapSource-ben kijeloltem a terkepeket es attoltottem a ZUMO 660-ra - akar a GPS belso memoriajaba, akar a benne levo micro SD kartyara. Vagyis a Map Source mindig megtalalta a PC-hez csatlakoztatott ZUMO 660-ast. Nem ugy, mint a ZUMO 390-est, amit egyszeruen nem talal.

 

Elore is koszi!