p6y8tt Creative Commons License 2018.04.01 0 0 109

Szia, köszi a beszámolót és azért is jó, mert mi is 10 éjszakát leszünk. Először mikor foglaltuk a jegyet mondtam is, hogy lehet kombinálni kellett volna Martinique-i repjeggyel vagy átugrani 2-3 napra Montserrat-ra vagy a Dominikai közösségbe most viszont pár szépen telepöttyöztem a Google Maps-et. Írtad a szállásfelosztásotokat miszerint 4 éjszaka Deshaiesben, 4-et Sainte Anne és még kettőt Le Moule. Ha most újra foglalnál is így tennél? Én a látnivalókat elnézve a Deshaines/Rifflet 4 éj, Basse Terre környéke 4 éj és Saint Anne 2 éjben gondolkodnék. Szállást hol foglaltatok? Esetleg konkrét tipp ami tetszett?

-A vulkán/Carbet túrákat melyik oldalról érdemes? Mert egyrészt a nyugati oldalról látok egy "Savane à Mulets" nevű parkolót illetve alatta egy picivel "Parking des Bains-Jaunes" ezek Saint Claude-ból indulnak. A keleti partról viszont látom a "Parking de la Troisième chute du Carbet" parkolót.

-A mangróve erdős kajakozás pontosan merre található? Mennyi egy ilyen túra? Előre foglaltatok neten vagy ott helyben?


Köszi előre is! Még biztos 1-2 eszembe jut már  mire elküldöm ezt a hozzászólást :)

 

 

Előzmény: DanaEllenRipley (108)