saboka93 Creative Commons License 2018.03.30 0 3 1869

bazsamari, a lábfej húzás sajnos jellemző ránk SM-esekre magyar irodalomban lábfejejtésnek is hívják angolul footdropként találod meg.
pocsék dolog, mintha egy több kilós ólmot tettek volna  a talpadra
Ezt is nézd meg http://www.smmaskeppforum.nhely.hu/

Gyógyszert én se tudok javasolni, mert nem gyógyít meg egyik sem (én interferont kaptam és felesleges volt szerintem)
A Te szervezetednek kell meggyógyítania magát és ennek a körülményeit kell majd biztosítania a dokinak (szteroid esetében ez megnyirbálja a fehérvérsejtjeidet és így csökken a betegség aktivitása).
Én is volt, hogy pár hónappal a sub után kaptam szteroidot - majdhogynem feleslegesnek tűnt akkorra, mert idővel elmúlt a sub magától is. Idővel hetek alatt.
Nem merték adni a szteroidot, amit utána kaptam talán feleslegesen is - nem tudom.

Egyelőre nincs jó választás gyógyszerek közül.
Nekem nagyon rég megvan ez a betegség, jó ötleteim nincsenek, csak pihenj és ne erőltesd magad (utólag fogod látni, hogy ennél többet nem tehetsz egyelőre).
Ha meg olvastad az előzményeket annyit hozzá, hogy a krónikus lájmot felejtsd el - az SM nem az.
Erről kérdezd meg az SM centrumbeli kezelőorvosodat - ne az én szavam alapján dönts.
Jobbulást kívánok!

Előzmény: bazsamari (1863)