Freedom of mind Creative Commons License 2018.03.22 0 0 175535

"...nekem nem tetszett amit a zárt karral és dupla kifolyóval kaptam. Kinézetre abszolút nem, mert ua. idő alatt fele annyi folyadék a dupla kifolyón tönkre vágta a cremat, ami nálam meghatározó és ha nem tetszik, jobbára nem is ízlik"

Egyszer azzal tréfálkoztam baráti körben, hogy kiöntöttem a kávét a crema alól és úgy adtam oda a barátaimnak. Akik nem rendszeres kávéfogyasztók, megkóstolták és megitták, hogy szerintük így is király (én meg közben előadtam a mea culpát. :D A kávéértők viszont kóstolás után rögtön elkezdték magyarázni, hogy milyen hibát követtem el, meg hogy öreg volt a kávé, stb. 

Hasonlót csináltak borral is. Ugyanazt a bort töltötték két fajta üvegbe. Az egyiken nevesincs cimke volt a másikon pedig valami drága pincészeté.
Az emberek többsége fanyagolni kezdett az olcsó cimkéjű borra és a nyelvét csettingette amikor abból a palackból töltöttek neki amelyiken egy drága picészet cimkéje volt. 

Szóval ilyen az ember. De olyat még nem hallottam, hogy valaki saját magát csapja be hasonlóképpen. XD

Előzmény: GAgyiXyXy (175534)