haha123 Creative Commons License 2018.03.15 0 0 93244

Nikon AF 80-400mm f/4.5-5.6D ED VR Zoom teleobjektív

Eladó Nikon teleobjektív, szép, vigyázott állapotban. Karcmentes lencsékkel. Három porszemet látok benne ez a képeken nem figyelhető meg, a képalkotásba nem szól bele de a korrektség miatt leírom. Jár hozzá az első-hátsó sapka, napellenző és a gyöngyvászon gyári tok. Képeket tudok mutatni ami vele készült. AF csak vázmotoros gépekkel van. Kérésre képeket küldök róla. A zoom gyűrű gumija megnyúlt, egy visszaragasztás ráfér. Érdeklődni: 06304724443 vida.daniel97@gmail.com Átvétel személyesen Nagykanizsán, Előre egyeztetve Sopron környékén. Futár megoldható. Sn.: 431099

Ára 180 000ft

 

Nikkormat FT n Nikon series e 50mm f1.8 eladó

Eladó filmes gépvázam! Nemrég vettem ellőttem belőle jópár tekercs filmet de a legújabb agymenésem miatt pénzé teszem, no meg vettem egy FM-et. Tehát filmmel jócskán tesztelt , napi használatból. Felújított fényszigeteléssel és tükörcsillapitással. Kiválóan működik pontos fénymérés is van mert szereztem bele lejárt 1.3v-os elemet. A prizmaház tetején van egy kis horpadás de csak esztétikai én igy vettem az alján pici karcok, eredeti bőr tokjaával. A series e 50mm szintén szép állapotban van de a hátsó lencsetagon van pici gomba, rajzolatba nem mondom hogy nem szól bele de filmen én nem vettem észre , digin is használtam 5.6 on már nagyon éles, természetesen értékét rontja de képet küldök ami vele s digi géppel készült. Ai-ra átalakítva (fülecske ráragasztva igényesen, jól működik). Az EM-ről a kép az obival készült Érdeklődni: vida.daniel97@gmail.com 06304724443

Sn.: FTn: 440683 series: 2320271

Ára: 20 000ft

Akár KÜLÖN is!

Eladó Manfrotto Hiker 30L Hátizsákom Zöld színben

Eladás oka, hogy nem használom ki. Egyszer volt használva egy nyaralás során. Szép újszerű állapotban van. Újonnan elég húzós az ára 38+posta. Érdeklődni: 06304724443 vida.daniel97@gmail.com Átvehető: Sopron-Nagykanizsa-Csomagküldés-Pest talán nagyritkán-Győr szintén nagyon ritkán.

Ára: 25 000ft

WeTianya Vario ND szűrő eladó!

77mm es méret, egyszer volt gépen, igazábol nem nagyon használom, mást kéne belőle venni. Ára 75 00ft 

t