Ruskizene Creative Commons License 2018.03.14 0 0 175440

Hát akkor én egy lépéssel továbbmentem. De örülök, hogy nem csak nekem tűnt ezek szerint jó vételnek :DD Én 3 hétig gondolkoztam a turmixon, és amikorra rávettem magamat, akkor ez az info, hogy nincs dupla se szimpla szűrő valahogy apróságnak tűnt, gondoltam, majd utánrendelem. Miután azonban leszereltem a szitát otthon a gépről tényleg sokkhatás ért, kb mint ha 10 éve nem pucolták volna. Én nem tudom ki hibázott, nem akarok senkit sem bántani, mert amikor visszavittem a gépet annyira zavarban volt mindenki a helyzettől, hogy látszott, simán benne van, hogy valaki félrekommunikált náluk is. Nem tudom...

 

Miután tényleg egy szó nélkül aranyosan visszaadták a pénzemet, azért még jöttek érvek, hogy ennyi pénzért ilyen gépet nem kapok, ebbe a vitába már nem akartam beszálni, én örültem, hogy megszabadultam tőle, nem akartam húzni a dolgot. De azért tényleg kicsit felbosszantott az az érv, amit a szervzies mondott, hogy "kitisztították a kazánt", meg hogy "amíg működik minek cserélni?". Én ezt értem, de akkor ne mondják a gépre, hogy felújított, hanem, hogy kitisztított. A szűrőfej konkrétan úgy szét volt már korrodálva, hogy a 30 éves Quick millem jobban néz ki annál:P

 

Zárójelben itt azért megjegyzem, ha én tényleg felújítom a gépet, akkor számoljunk csak: dupla szimpla szűrők 10 ezer, egy réz felsőszűrő 5 ezer, új kazán 18 ezer, 103 ezernél tartok, és a kaszni tiszta rozsda volt a víz tartály mögött. Így még mindig akkora vételnek tartják? Most 130ért egy vadiúj ranciliot veszek...

 

Nagyon örülök hogy találkoztunk itt "majdnem sorstárs":))) 

 

 

 

 

Előzmény: Katoczi (175429)