nyman Creative Commons License 2018.03.12 0 0 59287

Ja jogos. Ha jol latom 2001.05.30-an volt az elso hozzaszolasom a topikban. Pont KissMe-nek valaszoltam 😊 A topiknyitas datumat rosszul hozza.

 

Akkor, cirka 17 eve, ha palyakezdonek nem is, de par ev tasztalattal rendelkezonek szamitottam.

 

Ahhoz hogy elore lepjek folyamatosan olvastam az allashirdeteseket, tanacsado oldalakat, hogy valahogy leszurjem, hogy mi az amiben kell fejlodnom ahhoz, hogy feljebb tudjak lepni. Anyagilag is, szakmailag is.

 

Hogy az ember fennmaradjon, kell, hogy kepezze magat folyamatosan. Meg most is azt latom, hogy rengeteg dolgot meg lehetne tanulni, illetve latom, hogyha az a terulet szukul, ahol most vagyok, milyen iranyokba lenne celszeru elmozdulni.

 

A kornyezetemben sokan nyavikolnak. De az, hogy elinduljon valamilyen iranyba, az nem. Ez lehet mezei OKJs tanfolyam, nyelvtanulas stb. 1-2 napostol a par honaposig. Hogy o mar nem akar. Az egyik unokatesom 50 felett szerezte meg a diplomajat.

 

Most lepten nyomon munkaerohianyrol hallani. Persze ebbe benne van az is, hogy sok munkaado nem akar annyit fizetni, amennyit az emberek kernek, de az is, hogy nincs eleg megfelelo ember.

 

A jelen helyzet alkalmas arra, hogy jo felteteleket alkudjon ki az ember. Ez lehet anyagi, lehet munkaido is.

 

De ennek minden bizonnyal par ev mulva megint vege.

Előzmény: xtl (59285)