bethsabé Creative Commons License 2018.03.11 0 0 162751

-Elnézést , de amint már írtam, Te világi gondolkodású vagy és ezért nem tudunk egyet érteni semmiben sem. Én egyet értek Jehova akaratával és nem mondok ellent az Ő akaratának és nem feleselek neki vissza.

 

Soha nem olvastad el az írásaimat értelemmel és elgondolkodva, ezért nem érted meg azokat.

De, ehhez még kellene az igazság ismerete is, amit Te nem óhajtasz elfogadni.

Akkor, miről beszélünk??

 

 Az Én szellemem tanúskodik Isten szent szellemével együtt. Feltudom fogni, hogy mi az Ő akarata, mert megértettem. Nem teszek fel kérdéseket Istennek, hogy minek csináltad ezeket így?

Fogadd el, hogy így lesznek a dolgok, mert a Biblia tanúskodik Isten minden cselekedetéről.

Az értelmeddel és a felfogásoddal van a probléma. Attól, hogy nem tetszik ez az elrendezés Neked, amit Isten eltervezett, attól még végbe fog menni minden eltervezett dolga nélküled is.

 

 

-Nincs két egyforma gömb, mert valami pici eltérés mindig lesz, amit szabad szemmel nem fogsz észre venni.

 

Amúgy, pedig nem vagyok robot mert szabad akarattal születtem. Úgy mint ahogyan mindenki született. Az agyamat sem programozta be senki, sem arra, hogy Isten mellett tanúskodjam.

 

 

Előzmény: Törölt nick (162749)