Smíró Creative Commons License 2018.03.02 0 0 164672

Engem meg végképp nem zavar, mert csak műkedvelő vagyok. Tőlem bármilyen témában írhat bárki, amiből tanulni lehet, vagy érdekes információt tartalmaz, külön köszönet is érte.

 

Nem azt írtam, hogy ide ne írjon - mert ilyet milyen jogon egyébként is... -, nem küldtem el, csak mint "újnak" ahogy magát aposztrofálta, ajánlottam fel egy másik oldalt. Aki általában itt (svájcin) is van, ott is van. Antik órás dolgokkal kapcsolatosan meg segítőszándékkal(!!!) arra gondoltam, hogy talán ott nagyobb az esélye annak, hogy segítséget kap, mert akit az antik dolgok érdekelnek, nem biztos, hogy itt (svájcin) is van:) Már azt sajnálom, hogy a teljesség igénye nélkül ajánlottam fel több oldalt, és kihagytam a távol keleti-, orosz órák és egyéb helyeket:) Azzal pedig, hogy más órás fórumot is ajánlottam, talán nem sértettem meg az újdonsült barátunkat-tagtársunkat és feltételezem, hogy nem is vette annak. Igazából ha gond lenne ebből neki kellene magyarázkodnom és nem Neked, de ha már így esett, csak megtisztellek egy válasszal, ha már ennyit fáradoztál azzal, hogy jó útra terelj:)) Hol van a sörünk? Kocc, "nazdarovje, mir", stb.

Előzmény: spyder999 (164670)