lalilovics Creative Commons License 2018.02.25 -1 13 16595

Az emúlt napok egyikén nálunk is volt egy hármas szex , a kis feleségem is kedveli ha van egy harmadik és szereti ha kényeztetheti magát egy másik pasival is rajtam kívűl . A pasi először alaposan kinyalta a nejem punciját , amit ő nagyon imád , és közben én csókolgattam a melleit és ő élvezett is a nyalástól hamarosan , majd a pasi farkát szopta , jó volt nézni és nagyon izgató volt , hogy ott előttem szopja a a pasast , aki miután jó keményre szopta a farkát a nejem , beleültette a páromat és lovagolt a nejem a kemény faszon , én is kicsit oda lépve a farkamat közben szopattam vele , majd miután kiszált a lovagló pózból , a pasival hagytam hogy kiélvezzen mindent , a pasas dugta őt különböző pózokban , a nejem közbe , közbe , szopta is a farkát és aztán újra dugta a faszi a kis páromat , még nézni is nagyon igalmas volt ahogy teljesen oda adja magát és élvezett is többször , amikor a pasi már mondta , hogy élvezni fog , ő a szájjába vette a farkát és teleélveztette a száját a pasival . Az este további részében még én is persze megdugtam a csodás jó nedves pináját , tele is élveztem , de ő még a pasival kétszer is kefélt és vele is tele élveztette a punciját amit nagyon kedvel ha érzi hogy jól megtöltik neki spermával . 

Előzmény: corv (16590)