a Zsóti Creative Commons License 2018.02.24 -2 7 6437

Ne haragudj a következőkért, de ez kikívánkozik belőlem.

Végigröhögtem a szakmai tudósításod, már az első mondatnál kezdtem!

A hozzászólásod hosszát látva, szerintem ennyi energiát elfecsérelni a billentyűzet ütögetésére tökéletesen felesleges volt. Pláne, hogy majdnem az egész egy panaszáradat, a kákán is csomót keresésnek is beillik. El tudom képzelni, amikor ahelyett, hogy élvezted volna az együttes zenéjét és a vetítést, végig ezek a gondolatok voltak a fejedben és a kritizált pontoknál magadban sokat káromkodtál, hogy "miért is jöttem én el erre a sz...ra?"

Ami a többieknek élmény volt, az neked kínzás. Tanulság: ne menj el máskor Kraftwerk koncertre.

Keresetlen jó tanács: ha ennyire értesz a zenéhez és jól látod a vélt hibákat vagy hiányosságokat, ha te magad tudnád náluk jobban csinálni, miért nem írsz magának a zenekarnak? Biztosan van panaszkönyvük, esetleg álláshirdetésük, amire te jelentkezhetnél, mint kiváló szakmai tudással rendelkező, bizonyára jobban megfelelnél valamelyik jelenlegi tag helyett.

Bocs, de egy kötözködés jellegű is a végére: ha ez a koncert végig halk volt, akkor azzal a fülészeten kell valamit kezdeni, nem az erősítőknél.

Előzmény: tybycsoky1 (6417)