mezcalito Creative Commons License 2018.02.19 0 0 153886

Most én is Dewaltokkal dolgzom nincs velük semmi gond, habár az elvárásaim sem olyan nagyon kemények, DWS780 gérvágó nagyon jó, könnyen állítom jobbra balra mehg minden szögbe, hasznos hogy a vonalzóját amihez ütközteted az anyagot jobbra balra fixálni lehet és ekkor két anyagméretet lehet beállítani sablonnak ledes világítású a körfűrész lapja ez árnyékot vet a vágandó felületre elég pontos de a szemednek azért jobban higgy, Dewalt akksis ütvecsavarozók(vmi ilyesmi DeWalt DCF887D2-QW nem tudom a pontos nevét de ez a kategória )  a kicsik is szépen beviszik az ács csavart torx fejjel http://barkacshiper.hu/webaruhaz/acsszerkezeti-csavarok/ith-acsszerkezeti-csavar-laposperemes-m-6x20070-80/ ár érték arányban jók de a hilti könnyebb jobb stb és a hilti akksik jobban is bírják, a nagyobb ütvecsavarozó DEWALT DCF899P2 nyilván sokkal erősebb és nehezebb is , Dewalt akksis körfűrész dewalt Akkus körfűrész 18,0V 4,0Ah DCS391M2-QW mit mondjak nem egy nagy eresztés ok vág vág de az akksi nagyon hamar lemerül a hideg és az erőhatások miatt amikor nyit vagy zár az anyag és a gép meg erőlködik egy feltöltött akksival 2 méternél több tetőlécet nem tudsz hosszában elvágni mert lemerül az akksi tehát ez az akksi mánia még nincs kiforrva.....

 

A többi Dewalt  géppel még nem találkoztam, már írtam többször is nekem kék ipari Bosch gépeim vannak és elégedett vagyok velük és annyira nem értem a sok negatív véleményt a Boschról, van még pár asztalos ismerősöm nekik is ipari Bosch gépeik vannak egyik sem panaszkodott rájuk (itt azért még egyszer megjegyzem hogy itt és más fórumon sok negatív véleményt hallottam a Boschokról és nem ment el a fülem melleett.) 

Előzmény: farontó (153851)