M41-2197 Creative Commons License 2018.02.18 0 0 25945

Helló

 

A 2. részét ajánlom figyelmedbe! Találtam egy hozzászólást innen peti758 jóvoltából. Ha sikerült letölteni akkor olvasd el ezt hátha ez megoldja  bajt.

 

"Sziasztok!

Egy információt osztanék meg az 1-es vonal letöltésével kapcsolatban, aki esetleg (még) nem találta meg: a marci.triak.hu fórumban a Bp-Hegyeshalom-Bécs pálya topicban a 117.oldalon,felülről a 3.hozzászólásban (a 2012.04.05.napon)a készítő belinkelt egy gyors letöltési helyet,én akkor onnan töltöttem le kb 20-25 perc alatt és elsőre jól sikerült mind a letöltés, mind az install.Ez jelenleg is üzemel,kipróbáltam Opera böngészővel néztem meg.

 

1.Egyenként le kell tölteni a rész fájlokat,összesen 6 db-ot.
A Download Now feliratra klikkeltek az adott fájl oldalán,jobbra fent.

Türelmesen meg kell várni,amíg a letöltési ablak megjelenik (1-2 perc is lehet).

 

2.Ha az összes fájl lent van egy helyen,akkor a BpHH.z01-es fájlt winrar programmal kell kibontani valahova,ekkor bontja ki és rakja össze a BpHH mappába az összes rész fájlt.(....z02-től a BpHH.zip-ig) Itt nincs almáspite jelszó:) Az összerakott BpHH mappának 1,89Gb nagyságúnak kell lennie.
Végül a ROUTES mappába kell helyezni és az ismert frissítések felrakása után mehet a menet.

Remélem tudtam segíteni,üdv.Péter"

Előzmény: Mdani9408 (25944)