gibbonpitti Creative Commons License 2018.02.16 0 1 15270

örömboldogság.

 

ez az egy fecske tipikus esete sajnos.én már elkezdtem feladni az emberek győzködését.

 

a legutóbbi pl. ma: ember sokalta a gyári új ac árát,annyi amennyi nem én árazok és újat akart mindenáron(ez 2-3 hete volt),szóval akkor vett vkitől 25ért kínait.....pont ugyanúgy néz ki szagra,fingra....én látom a köztük lévő különbséget és akinek megmutatom az is látja.a lényeg h ezeknek a sárgáknak,hiába jó a koppintás,nem sikerül két egyforma szállításút összehozni azt meg pláne nem h a gyári értéket tudja.akkora a szórás a gyári értékhez,hogy volt amelyik csak 10-15%-át tudta a gyárinak.na szóval az emberünk jött panaszkodva h csináljak vmit,mert ez így neki nem jó,nincs meleg.nézem-kínai.mondom ez honnan?hát ő itthon vette,de új szóval biztos nem az a baj....mondom de az.erre elkezd vitázni.beraktam egy gyárit,és láss csodát,minden jó lett.és ezután jött a sírás h legyen már olcsó az amit adnék,mert h ő már akkora bukóban van a kínai meg posta meg az utazások miatt,hogy igazán lehetnék megértő.mondtam neki h ezt akkor kellett volna átgondolni amikor rácsapott az olcsó húsra,akkor hozott egy döntést és ennek most van egy hozamodványa.

 

és hidd el naponta van vmi sztori.....

Előzmény: bevontelektroda (15268)