PusIsAr60 Creative Commons License 2018.02.15 0 2 11853

Az volt életem első olyan estéje, majd éjszakája, ami valódi szexszel végződött. De ennek folyamata viszont tovább mutat az I. rész végén... Hogy miért is?... Ezt is elárulom! A megismételt csók közben a nyelveink a partner száját, míg kezeink pedig a testét járta be. Számomra ekkor derült ki igazán, hogy a kinézethez egy bársonyosan puha test párosul valójában, ami már boldogabbá tett engem. Ekkor a fiú fogta magát és elkezdte markolászni a péniszemet (ekkortájt úgy 9/3 lehetett), ami pedig, mintha csak magától értetődő lenne, el is kezdett merevedni. Ezt Karesz ki is használta. De nem is akárhogy. Lefektetett az ágyamra, majd rám feküdt, de úgy, hogy a fejem pár milliméterre legyen a farkától. Nem volt túl nehéz dolga, hisz én -vele ellentétben- a koromhoz képest kicsivel magasabb, vagyis 155-160 cm voltam. Amikor ezzel ’elkészült’, akkor elkezdte a heréimet nyalogatni. Ezen tevékenysége közben alkalmam sem nagyon volt mást nézni, mint az egyre jobban merevedő, és egyre izgatóbb-vonzóbb péniszét nézni. De, amikor ő aktívvá vált az enyémnél, vagyis elkezdett szopni - abban a pillanatban én is bekaptam az övét. A vonzó kinézethez egy finom (kicsit sós) íz társult. Elkezdtük egymást egyre erőteljesebben szopni. Leírhatatlan volt végre nem csak elszenvedője, hanem elkövetője is lenni egy orális aktusnak. Én sajnos elég gyorsan elélveztem. Először talán úgy 1 cl, majd kicsit később úgy 0,5-1 dl mehetett a srác szájába. Eközben már éreztem, hogy ő is végét járja. Ki akarta húzni a számból, de én kicsit ráharapva, bent tartottam a számba, aminek szerencsére nem negatív, hanem pozitív végeredménye lett, hisz elélvezett. Először vagy 2-3 cl, majd 2-2,5 dl spermát és ondót kaptam. A hőmérséklete forró volt, arra tisztán emlékszem a mai napig. Az íze már annyira nem tiszta. De az igaz, hogy elég vegyes íz-világ tárult a számba, hisz egy pikáns mentol, egy kicsit enyhén erős, kicsit sós (és talán némileg mégis édeskés) volt. Kijelenthető, hogy életem első gecije isteni finom volt.

                               

Az este viszont csak ekkor kezdődött igazán. A kissé vadnak ismert fiú egyszerűen kezesbáránnyá vált. Úgy kezdett a nemesebbik felemnél tevékenykedni, mintha csak tojásokon lépkedne, vagyis mintha csak tojásokat fogdosna. Óvatosan elkezdte bekenni egy kis szappannal, majd ondómaradékkal is a seggemet. Aztán elkezdte a középső-, majd a mutató- és gyűrűsujjával tágítani. Isteni érzés volt az egész. Ez azért valahol idegesített és vissza is fogott engem, hisz arra gondoltam, hogy majd egy lánnyal (Annamari) fogom elveszteni a szüzességemet. De a sors másképp gondolta ezt, hisz a lányt fiúra ’cseréltem’, amit már akkori agyammal sem bántam, de manapság még kevésbé bánok. Milyen jó érzés volt, hogy úgy vesztettem el a szüzességemet, hogy engem kényeztetett valaki, és nem én kényeztettem valakit a ’tevékenység’ alatt. Kareszkám is érezte, mint az érintetlenségemet, mint pedig a félelmeimet. Szerencsére ezt a legjobb érzékkel kezelte, hisz amikor úgy érezte, hogy befeszülök, akkor megállt vagy legalább lejjebb lassított. Órákon át tartott ez a gyönyörű dolog, mire kellően kitágultam. Nem szabad elfeledni, hogy egy nálam érettebb, 18 éves fiú faszáról volt szó, amelynek egy 14 éves fiúnak (vagyis nekem) a fenekébe kellett betenni. Istenien csinálta. Először körkörösen mozgatta a popomba a kukiját, majd kicsit beljebb és beljebb tolta, míg nem először belém élvezett, majd belém hatolt. Ezzel a szüzességemnek annyi lett. Ezzel még nem ért véget az este, hisz majdnem 1 órás utójátékkal folytatta, majd kinyalt. Végül hozzám bújt és úgy aludtunk. Bár enyhén túlzás az, hogy aludtunk volna. Egyfelől azért, mert eddigre már úgy hajnal 1 körül járt az idő, másfelől pedig olyan szorosan öleltük és olyan erővel csókoltuk, ahol csak értük egymást, hogy a másiknak legkevésbé arra volt ideje, hogy aludjon. Remek éjszaka volt. Ez az éjszaka teljesen megváltoztatta az életemet. De nem csak az enyémet, hanem az övét is.

 

Az életem története itt még messze nem ért véget. Sem a kollégiumban, sem pedig azon kívül.

Előzmény: PusIsAr60 (11852)