BZoltan Creative Commons License 2018.02.14 0 0 65740

Nem vagyok öntelt. Kimondottan gyakran kétkedem a saját tudásom elégségességét illetőleg. Pont ezért igykeszem minden helyzetben és mindenkitől tanulni. Ellentétben ugyebár veled aki azonnal előveszi a colostokot és méricskélni kezdi a szerszámát amint kiderül, hogy valamiről fingja sincsen. Ismerek pár ilyen embert, kicsit sajnálni szoktam őket, mert önamguk korlátozzák a saját fejlődésüket.

 

Kersztre nem feszítenék senkit, még a Sauskát sem. Biztos megvolt neki is a maga oka, hogy ilyen druva csalásra adta a fejét, ahogy Octopusnak is megvan a maga oka arra, hogy tudomást sem akar venni a Sauska csalásáról.

 

Én helyzeteket és tetteket ítélek meg és ez alapján bizony levonom a következtetést. Nagyon ritka az, hogy én valakit gyökérnek nevezek. Az amikor valaki egy csalónak falaz az egyértelműen ezt vonja maga után.

 

 

" én kivárom az egész végét "

Hahahaha :D :D :D

Neked aztán magyarázhat az ember. Te, figyusz... te tényleg nem érted meg, hogy _JOGERŐS_ döntés  született a Sauska ügyben amiért kiszabták a megfelelő szankciókat????

A klasszikus "értem, hogy gőzmozdony, de mi hajcsa?" jut az eszembe erről :D :D

 

Kimondottan jókedvre derítettél :) Ha másért nem, ezért mindenképpen köszönet és respekt jár neked :D

Előzmény: Jocó0423 (65738)