kavicsos64 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 26281

Na ugyan igy nem értették a növény orvosok sem ! De pont az a lényeg ha a vegyszer a felületen nem melegszik fel akkor hiába van rajta nem működik ! Ezt csak keserves keresgélésre találtam  mert lehet nem is vizsgálják ilyentén módon ! De mivel mi csak rügypattanás előtt tudjuk ezt kiszórni a perzselés miatt akkor meg gyakran van hűvösebb ezért írtam a meleg dél körüli napos órákat ! A choruson már szerepel ilyen adat hogy fagy körüli hőmérsékleten is megtartja a hatását ! Ez adta egyébként az ötletet hogy kutakodjak ebben a témában ,de nem sokat találtam olyan ez mintha nem is létezne de itt ott felbukkan ez a 16 fokos határ mint ajánlott hőmérséklet a hatás eléréséhez ! Én magam is többször beszoptam a vegyszerekkel való kísérletezésekben mire a mostani vegyszereket kinyomoztam a netről ! Pl a Folikus Solot is használtam a virágzásban lévő fákon a meggyfám felébe került a monilia a permetezés ellenére elvitte ! És nem is egyszer védekeztem abban az évben mert eső volt azon a tavaszon virágzásban ,de ez errefelé gyakori !

Előzmény: pacsepa (26278)