winky80 Creative Commons License 2018.02.13 -3 7 131309

Szervusztok!

Ugyan nem kimondottan vasútmodell és ha a Moderátor úgy találja, kérem, törölje innen, de én ahhoz használtam: megválnék Unomat ML készletemtől. A szett variálható, többféle gép is kialakítható belőle az állványos maró-fúrón át az esztergáig. Van benne keresztasztal, különféle rögzítők, esztergakések, nagyjából komplett. A motor fogaskereke cserélve lett, de működik, viszont az eszterga nagy tokmánya nem pontos. Bele lett reszelve, de így sem alkalmas arra, hogy már meglévő alkatrészt pontosan megmunkáljon. Új alkatrész készítésére jó lehet. Van viszont többféle, több méretű rögzítőpatron a géphez. Eredeti trafója is megvan, adom hozzá, de én FZ1-ről használtam a fordulatszám szabályozás miatt. Ezért a trafó csatlakozót levágtam, de hagytam rajta kábelcsonkot, hogy vissza lehessen forrasztani. Kérésre természetesen ezt meg is teszem. A pakk ára egyben 15 000 Ft, de kérem a fentiek tudomásul vételét a vásárlásnál. A leírás nem eredeti, de komplett. Ajánlatokat, érdeklődéseket a winky80@gmail.com címre várok.