kverti1 Creative Commons License 2018.02.11 0 6 11849

Bementem, becsuktam az ajtót, a nyálam csorgott, mikor megláttam a testet, arcot, és a fekete feszülős boxert rajta, ahogy lazán ott fekszik az ágyon.

- Jöttem, mert hívtál. - mondtam enyhén remegő hangon.

- Igen-igen, láttam, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak, úgyis péntek este van, és mindketten itt vagyunk, elüthetnénk az időt. - vetett egy pillantást az ágyára.

Próbálta magabiztosan előadni magát, de éreztem, hogy ő is izgul egy kicsit.

- Nem szoktam csak úgy, idegenekkel csinálni dolgokat. - előadtam a kis ártatlant.

-Dani vagyok. - bemutatkozott.

-Én Tomi.

Kezet ráztunk.

- Akkor már ismerjük is egymást. - mondta, a kis huncut mosolyával megtoldva, azzal a lendülettel magához rántott gyengéden, de egyben határozottan, a száját az enyémhez nyomta, elkezdett benne vadul mozogni a nyelvével, ezt viszonoztam is amennyire csak tudtam.

A szívem hevesen vert, azt hittem rögtön szívrohamot kapok az izgalomtól, úgy szikrázott a levegő köztünk.

Egy pillanatra megtorpantam, hogy mi van, ha valaki bejön, de mintha gondolatolvasó lett volna, átnyúlt a kezem és a testem között, elfordította a kulcsot a zárban, utána átkarolt a derekamnál, még közelebb húzott magához, éreztem, hogy a férfiasságaink harcra készek.

Megszűnt a világ körülöttem, nem tudtam semmi másra gondolni csak arra, hogy itt a pillanat, amire olyan rég vártam.

Miközben csatáztak nyelveink, benyúlt a pólóm alá, végig simította a testem, kicsit játszadozott a mellbimbóimmal, én is hasonlóan cselekedtem.

Kis szünetet tartottunk, levette a pólómat, megfogta a kezemet és odavezetett az ágyához.

Rádobott, kigombolta a farmeromat is, lehúzta és mindketten ott voltunk boxerben, álló farkakkal.

Annyiszor elképzeltem már ezt a pillanatot, de a valóságban ezerszer jobb volt átélni.

Fölém hajolt, elkezdett újból csókolni, de visszakozott és megszólalt.

- Biztos akarod?- suttogta, miközben kapkodta a levegőt annyira sóhajtozott.

- Igen, más különben miért lennék itt?- válaszoltam.