tocsikolnak Creative Commons License 2018.02.09 0 2 38888

Sopronig biztos nem fog menni az M9, mert van az S31 mellette parhuzamosan, es azt lenne tobb ertelme azt folytatni SZTEM Szombathelyig (Koszeg - Szombathely; R87 (M87?)).

Szombathelytol delre pedig folytatodik Kormendig az M86 (Kormend elotti reszen mar van is egy  par km 2x2; + 2 falu elkerulojet kell megoldani, a maradek par km sav 2szerezessel mehet (a la M2, M15, M70, 21, R67). Ugy emlekszem par honapja adtak ki az ukazt, hogy eszerint tervezzek at. SZTEM ,e miatt nincs ertelme Vasvartol Szombathelyig sem az M9-nek, szinte parhuzamosan, nehany km-rel nyugatabbra forg menni az M86-Del (kormendi "the end"-del). 

Az M9-nek Z.egerszeg (R76) es Vasvar (8-as ut)  osszekotesere van ertelme SZTEM a Nyugat-Dunantulon. Inkabb lehetne R76 vegig Vasvarig. M9 neven pedig Kaposvartol Tompaig, ahogy elobb is irtam. 

En igy latom, ha valaki ezzel egyetert, annak orulok. Ha nem, akkor meg csak birja ki, hogy EN igy gondolom :D, vagy ott a nemito ikon.

Keso mar, de en az egeszet igy rendeztem volna le

- a falvak kikerulesevel persze;

- rovid bekotes az 86-os lovoi elkerulojebe;

- a 86-ost epiteni 2x2-re Zlovo es Kormend kozott, nem M9-et csinalni, a Szloveniaba tarto kamionok miatt IS.

- a meglevo 2x2-es reszek felhasznalasaval.

Egy kis lamentalas, ha lehet :D.

Előzmény: aladar644 (38881)