jim32 Creative Commons License 2018.02.06 0 1 7409

Én 10 éve motoroztam arra, (bár én Svédországban mentem föl, Gdynia-ból komp - Karlskrona és úgy) és csak egyetlen egy dolgot bántam: hogy nem többen vagyunk. Merthogy kettőnknek is csak azt a 8 személyes faházat adták ki, amit nyolcunknak adtak volna - ugyan annyiért. Szóval a szállás szerintem úgy lesz gazdaságos, ha megy veled még valaki. Ha low cost, akkor szálloda (és étterem) felejtős, nekünk is az volt, a campingekben meg csak ilyen nagyokban gondolkoznak. Ha megy veled még 2 motor, úgy szerintem a legjobb.

A sátrazás nem nekem való, nekem kell a rendes WC-zuhanyzó minden napra. De tudok olyat, aki 2 hét alatt végigsátrazta a Nordkapp túráját és csak egyetlen egyszer aludt rendes szálláson. Igaz, akkor valami hóvihar volt odakint.

Panziókat én nem nagyon láttam, meg ilyen zimmer frei dolog sem volt, de lehet, hogy azóta ez változott. 

Azért visszafelé gyere végig a Lofoten-szigeteken, az nagyon poén és gyönyörű (sok Norvég képeslap csodája a hidak a szigetek között. Meg az alagutak, de az nem. Aztán pár óra komppal vissza Bodo-ba.).

Előzmény: aladar644 (7408)