akkornemcsakúgy Creative Commons License 2018.02.01 0 1 3321

Hát a legjobbakat már kimazsoláztad. Sárvár is, de főleg Bük szerintem egyedülálló. Feltéve, ha szempont, hogy ne legyen kötelező a fürdőruha. Fürdőruhásban biztos van nagyon sok, ami újabb, szebb, nagyobb. Bükhöz hasonlót e fürdőruha nélküli kategóriában nem tudok ajánlani, valami mindenhonnan hiányzik. Szentgotthárd fürdőben viszonylag kicsi a szauna rész, ez főleg a téli időszakban zavaró, a pihenőhely kis száma miatt. Nyáron egy kis udvar segít ezen. Van egy érdekes merülőmedence, ami sem merülő, sem medence. Merülőnek hatalmas és meleg, medencének, pedig hideg és nyitott. Épületből lehet kiúszni. Körmend Mjus. Nem rossz, alapvetően fürdőruha mentes, de nem nagyon tartják be. Az udvari főleg az, de még ott is látni fürdőruhásokat. Van egy kinti jakuzzi. Celldömölk Vulkánfürdő, nagyon jó, kevesen vannak, bőven van pihenő. Ott a medence, jakuzzi, merülő ami hiányzik. Sárvár Spirit Hotel. 15 000 ft külsősöknek a fürdőbelépő. Ezen belül van a szauna is. Ami önmagában azért nem éri meg. Sárvár Hotel Bassiana, kb ötezer a külsős vendégeknek, de elég kicsi szauna rész van, de nem rossz. Fürdőruha mentes, de nem nagyon tartják be. Olyan esetleges. Sárvár Vadkert Fogadó. Önálló Fürdőházban van szauna. Külsősöknek 2000 ft (?) de csak minimum 4 főtől. Viszont 2 órára lehet foglalni olyan ... szobát, helyiséget ami zárható, és szauna, jakuzzi van benne. (Nem próbáltam.)

Vonyarcvashegy nem a felsorolt megyékben van, de közelebb, mint Gotthárd. Hotel Zenitben nagyon jó a szauna. Külsősök is mehetnek. És vannak éjszakai szauna estek, felöntésekkel, akkor a wellnes rész is fürdőruha mentes. Egy úszómedence, élménymedence és egy kinti jakuzzi. Ja, igen és még Kehidakustány Fürdő. Egy picit az már szűkösnek tűnik. Többféle szauna, jakuzzi, merülő, Kneipp medence.

Ennyi, amiről tudok, amit láttam (Vadkert kivételével)

Előzmény: 715Alive (3315)