Törölt nick Creative Commons License 2018.01.29 0 8 11843

Nos, akkor folytatnám is. Miután megláttam a szerszámát, csakis arra tudtam gondolni. Nyilván ő is tudta, hogy odafigyeltem és hát tetszett, amit láttam. Minden szilencium végén szinte utolsónak mentem el, hogy hátha akkor odaszól valamit vagy bármi jelet látok , hogy lenne valami. De sajna nem így lett, viszont én szerettem volna egyre jobban a dolgot mostmár. A következő hetekben annyira rávoltam kattanva, hogy éjszakánként nem bírtam magammal. 3-an voltunk egy szobában, abból 1 szinte folyton a többieknél aludt, akkor másokkal haverkodott és egy darabig ott aludt., emeletes ágyak voltak. Hát, mint mondtam éjszakánként lazán rárántottam.  Próbáltam csendben , de egy idő után már nem bírtam magammal. A szobatársam észrevette, hogy mit csinálok. Másnap reggel odajött és megkérdezte, hogy tényleg vertem a cerkát?. Mondtam, hogy ja. Még pár hétig szinte minden nap vertem éjszaka, tudta, hogy mit csinálok, és hát vagy kedvet kapott tőlem vagy nem tudom, de sokszor hallottam, hogy ott is mozog a takaró. De ebből se lett semmi. Én persze továbbra is rávoltam kattanva. Jött a december, majd január, közben betöltöttem 18-at. Kezdődött suli, ment egyik napról a másikra. A koleszos tanár még maradt 1 kicsit a délutáni tanulás után, valami papírt kellett neki írni , így hamarabb lett vége egy kicsivel.  Közben vacsora lett, és pont úgy adódott, hogy egyszerre értünk oda az ebédlőhöz. Ő is késett és én is egy kicsit, míg átmentünk a folyosón elkezdtünk beszélgetni. Kérdezett, a téli szünetről, hogy telt, meg ilyenek alibi témákról. Már majdnem a bejáratnál voltunk és a hátamra, majdnem a derekamra tette a kezét, hogy előre engedjen. Nekem se kellett több, ismét beindult a fantáziám.  A következő 1-2 napban ismét sűrűn néztünk egymásra délutánonként. Másnap a szilencium után, elmentem még wc-re és na és ott megtört a jég. Ahogy vége lett, ő is wc-re jött, igaz volt külön tanári wc is, de ő nagyon ritkán használta. Nagyban csövelek és látom, hogy a mellettem lévő piszoárhoz megy. Elővette a farkát, úgy, hogy szinte mindent láttam és elkezdett mellettem csövelni. Én már majdnem végeztem, közben mind a ketten a másikét néztük. Eltettem a farkam előtte, odamentem kezet mosni, majd a tanár is odajött és annyit kérdezett: - Pénteken is a 4-es vonattal mész? –Igen. – Jó, akkor majd beugrok előtte, szeretnék veled beszélni. Na itt azért beütött, nem is tudtam akkor eldönteni, hogy várjam a pénteket vagy se. Eljött a péntek, én azért ideges voltam. 3 óra múlhatott nem sokkal, mikor belépett a koleszos tanár. Kérdezte, hogy a többiek elmentek-e már, mondtam igen. Ekkor mondta, hogy:- Amint mondtam minap, szeretnék veled beszélni. Mióta rajtakaptalak, hogy játszadoztál, jól látom, hogy te is szeretnéd, amit én?– mondtam – Igen. Nos ezután annyit mindott hogy: Rögtön jövök. Én nem tudtam eldönteni, hogy most mivan szeretné, de elmegy? Mint kiderült a kulcsokért ment el, és visszafele jövet rácsukta az ajtót, hogy nehogy ránk nyissanak. Visszajött és elkezdtünk beszélgetni mindenről, tanulás, csajok és végül a sex, majd kitértünk arra, hogy mikor rajtakapott itt a koleszban, mikor vertem a farkam. Mondta, hogy azóta még jobban izgatja az ő fantáziáját is a dolog. Én az emeletes ágyon ültem, ő meg velem szemben egy széken. Mind a ketten elkezdtük a farkunkat markolászni, na ekkor én már totál bevoltam indulva, ő szétnyitotta a lábát és úgy fogdosta tovább magát. Megkérdezte, hogy nem veszem elő, mert látni szeretné, ahogy verem. Nadrág, gatya le ebben már rutinos voltam és rárántottam, majd a tanár is elővette, de csak a sliccét húzta le és ott vette elő a zacsiját és a farkát.  Mint meséltem a tanár kicsit pocakos volt, bajusz és viszonylag magas, 60 év körül a férfiak többsége így néz ki. Miközben markolászta a sajátját, csörgött a telefonja, felvette és ott a szobában járkált félig álló fasszal. Sose fogom elfelejteni, miközben beszélt telefonon, azt nézte, hogy verem, majd letette telefont, visszaült a székre és elkezdte ő is verni. Már majdnem fél 4 volt, el kellett indulnom a vonathoz, de annyira felizgultam, még maradtam egy kicsit. Már majdnem elélveztem, mikor odaült mellém az ágyra és elkezdte verni a farkam. Hát nekem se kellett több, én is viszonoztam. Piszok jó érzés volt. Olyat élveztem, hogy azt le se tudom írni. A kezén, a hasamon, az ágyon, mindenhova jutott bőven. Ezután felállt és mondta, hogy legközelebb is szeretné ugyan ezt csinálni. Megtörölte a kezét és eltette a farkát. Én gyors rendbe raktam magam felöltöztem, közben ő kiment. Az állomásra vezető úton végig ez volt a fejemben. Lehet, hogy másoknak egy "kicsit" perverz, de én egyáltalán nem úgy éltem át, mintha molesztálás lenne. Sőt, kifejezetten izgató volt. Nem is volt erőszakos, nyilván ha most történne  a jelenben, teljesen másként venné ki magát. Na majd még folytatom...

Előzmény: Törölt nick (11825)