Istenhozottazelmémben Creative Commons License 2018.01.24 0 0 6138

Kétségtelen ,de a stúdiózás talán itt nem tétel mivel saját stúdió áll rendelkezésre,és így valószínűleg nem kerülhet annyiba mint egy olyan zenekarnak akinek stúdió időt kell hogy fizessen!

Igen az új Solaris album ,ha van ilyen terv ,esedékes lehetne, de én úgy tudom hogy nincs, viszont van olyan már elvileg készen lévő szóló anyag,amin már talán nem kell stúdióban dolgozni,de ehhez én nem értek:lehet hogy még keverési,illetve egyéb munkálatok hátra vannak,de erről talán nyilatkozzon az illetékes,Erdész Róbert zeneszerző!Ez az album ugye a már nagyon "hányattatott sorsú" Welcome To My Brain(WTMB)! Én erről még 2005-ben láttam egy promo videót hogy megjelenik 2006 április nem tudom hanyadikán! Hát azóta már eltelt jó hosszú idő. Sőt azóta egy másik szóló album is be lett harangozva Analóg munkacímmel! Kíváncsian várom most már  hogy melyik jelenik meg előbb! Úgy gondolom hogy ezzel nem vagyok egyedül hiszen majd valamiféle 2018 évi menetrendet is fognak hirdetni hogy mi lesz idén! Várjuk!

Előzmény: Youwine (6137)