Mistral1 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 83395

Nehogy!!! Abszolút pozitív értelemben gondoltam a "hörcsit"!!!!!!!!

Pont ahogy továbbgondoltad: a van-tól nem köll félnyí' !!!!!

 

Csakhát, én ilyen hülye módon tudom kifejezni csak a szeretetemet... Karesz sem igazán csípi a búrámat, valsz pont emiatt :-((
De én őt is szeretem! :-)

Én is mögiledtem' amikor írtad, hiszen régen jutott el hozzánk, hiányzik! (ő IS...)  Én már csak olyan gyüttmönt' vagyok nálatok, de engem még a "régi" csapat fogadott  be...

Én csak azt akartam írni, hogy ez a szedettvedett orgoványi vas összeállhatott más, ugyanilyen festésű motorból is...  (Te jó ég, Monster!!!???)   Nna, azért, tőle kevésbé félek mint Kareszétól :-)  Így viszont nyugodhatunk... (de akkor is kár azért ez eredeti Chesterfield-es motorért)

--

Egy emeltfényű H4 ennyivel jobb egy kocka-lámpában!?  Nekem (amióta ez van benne) soha nem tűnt fel, hogy kevés lenne. SZürkületkor persze kevés, meg éjjel a vadveszély táblánál 60-ra visszalassítva a szembejövők miatt lekapcsolt refivel...  De ha itt jobban világítana, akkor többiek emlegetnének, nem kicsit...

 

Azt vettem észre egyébként, hogy a japik szeretik túl nagyra venni a refi és a tompított közötti különbséget (a pozíciót)! A Tenerénél még éppen elmegy, de az YBR-nél ha a refit jól állítom be, akkor a tompi 10m-re az orrom elé világít.

Előzmény: Lonesome Rider (83392)