borgyur Creative Commons License 2018.01.19 0 0 14173

Szia!

Megígértem hogy válaszolok a Hotel Plaza Regency-vel kapcsolatban. Elnézést, hogy sokat késtem, de  eléggé úsznak a dolgaim mostanában.

Mi a nyáron voltunk a legnagyobb őrületben, tele a szálloda, iszonyat tömeg esténként a tengerparti sétányon valamint egy végtelen kocsi sor a szálloda és a sétány közötti úton. A repülőtérről az út kb. 25-30 perc volt transzfer busszal, azt nem tudom, hogy melyik busz megy a reptérről Sliemába. A szálloda két épületből áll, a két épületet egy kis utca választja el egymástól, de van a hatodik emeleten egy átjáró az épületek között. A tengerpart felől nézve a bal oldali a Plaza, a jobb oldali a Regency. Mi a Plazában

voltunk, amúgy egy cég.

A szálloda tetején van egy úszómedence napozókkal, ez a Regency tetején van, de ahogy írtam a Plazából fent átjárható . A Plaza tetején van egy nyitott bár és esténként

éjfélig zenekarok játszottak, énekesek léptek fel valamint táncolni lehetett. A bár napközben is nyitva volt, pazar kilátás nyílik a környékre. Mi szinte minden nap kávéztunk itt 

és közben gyönyörködtünk a kilátásban.

A tető alatti emeleten van az étterem. Az ital fogyasztást hozzáírják a számlához és a távozáskor kell kifizetni. Sok és jó kaják voltak. Húsételek, vega ételek, zöldségek, gyümölcsök, sütemények, mindet végig kóstoltuk, tehát az ún. svéd asztalról van szó. Reggelink és vacsoránk volt egyébként.

Lift van a szállodában.

Most el kell mennem itthonról, hamarosan folytatom.

Előzmény: almostevil (14160)