bt1970 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 6552

Szia VPP !

 

Nézegettem a régi hozzászólásaidat is. Jól látod a dolgokat. Jól fogalmazod meg a problémákat. Nekem is szinte ugyanez ment régebben. Az hogy próbálsz megfelelni, erővel is, helytállni a mindennapokban. A kényszerek mellett is megpróbálni normális életet élni. De így normálisat nem lehet. Az állandó ellenőrzés nagyon sok erőt és időt vesz el. Nekem is elveszi az egész életkedvemet ez az egész. Ahogy írtad, hogy felkelni sincs kedved, mert jönnek a kényszerek, aki nincs ebbe benne az nem tudja átérezni. Az állandó rossz érzések, hogy valami nem jó, ezt is jól írtad. És ez csak erősödik, ha valami jó eseményre készülsz, vagy különleges dologban veszel részt. Teljesen magamra ismertem. A szórakozás se szórakozás lesz már többet.

De azért mégis megy minden valahogy. Addig jó, amíg valahogy megy. Nekem az rontott sokat az állapotomon, hogy sok rosszindulatú emberrel jöttem össze több területen is, a rendesek meg ezt az egész kényszer-dolgomat nem tudták hogy kezelni. A sok feszültség kihozott még 2 féle betegséget. Ez már így túl sok lett a kényszerekkel együtt. Nyugalmat akartam, és most meg  is kaptam. 

 

Előzmény: VPP. (6535)