nistelrooij Creative Commons License 2018.01.16 0 0 121125

Gyenge az a Chelsea szál nagyon, szerintem azzal nem kell törődni az ABU média nagyon nem akarja hozzánk jöjjön ezért bármit kitalálnak,  csak a sajtónak kellett valami miután tegnap a City végleg üzente a firkászoknak, hogy részükről vége. Azt is el tudom képzelni a City úgy mondja tollba a Chelsea-t, hogy ne tűnjön úgy a United ellen veszítik el a kész ténynek hitt Sanchezt. A Chelsea nem fog most Hazardnál jobb fizetést kínálni Sancheznek, Wenger sem hiszem szívesebben adná el oda, hiszen a Unitedtől Mkhitaryant is megszerezhetik. Szerintem a Chelsea Barkley-val letudta már ezt a januárt. A Pool sem lehet képben Van Dijk és Keita ára miatt. Annyi a kérdés csak cash üzlet lesz vagy az örmény is benne lesz itt Raiola játszhat szerepet mennyire fog keménykedni az Arsenallal illetve Mkhitaryan mennyire hallgat a dortmundi ismerősre. És arra kell várni az Arsenal mit alkot Malcom (vagy Aubameyang) kapcsán, mert akkor lehet mégse kéne nekik az örmény, mikor tessékelik ki Walcottot Evertonhoz azt hozzátéve a Coquelin apróhoz már megvan nagyjából amit nekik kéne fizetni a Bordeaux-nak.

Előzmény: giornalista (121121)