voszi. Creative Commons License 2018.01.15 0 0 24362

Lehet tényleg csak annyi lesz amit a többiek mondanak hogy nagyon sok bent a víz és még ki kell száradnia. Igen, a m2 ár lehet nem lett kevesebb de a műszaki színvonal az sokkal magasabb. Az a baj hogy a kivitelezős módszernél is jönnének elő a hibák és akkor pedig őket kellene hajtani hogy jöjjenek és csinálják, az sem lenne nyugodtabb dolog sztem.

 

Nálunk vakolva (gipszvakolat) 2016 decemberében volt, glettelés pedig 2017 nyarán, mikor az kész lett akkor költöztünk is.

 

Nekem először a nappaliban lévő kandalló kémény huzatolt nagyon (még nincs kandalló), hiába tömtem be a bekötő idomot kőzetgyapottal a kerámia cső és a köpeny között csak úgy huzatolt, most ideiglenesen gipszkartont ragasztottam oda.

Utána észrevettem hogy nagy szélben a redőnygurtni bevezetésekkel is gond van, hiába a kefés gurtni bevezető van, ezt egy barkácsmódszerrel próbáltam javítani. bicikli belsőt tettem alá és csak annyit vágtam ki a belsőgumiból amennyin a gurtni befért... :)

A kazán és a fűtőkörök finomhangolása is elvitt vagy 2 hetet mire azt mondtam hogy már kezd tetszeni az amit csinál.

Előzmény: Nikolas Pe (24357)