Tóth Gábor 1990 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 16281

Akkor sokkal olcsòbb idekint. Onnan jött az ötlet hogy anyunak akartam egy robot porszìvòt. A conrad.hu-n 45ezer volt+posta, a conrad.de-n ugyanaz 30 ingyen szàllìtàssal. Csinàlhatnànk egy hobbi klubbot. Közös projektekkel, lassan,  nyugiban ès innen lehetne szallìtani a cuccokat 1-3 havonta gond nèlkül. Egy szatyornyi cuccot akàr költsègek nèlkül is. Elviszem bőröndben a nyugatiig amikor megyek haza, max Debrecenig ès valaki àtveszi. 

Na agyalok tovàbb a generàtor hàzàn. Sehol nem talàlok segìtsèget, ìgy mèretezès nèlkül sem legyàrtani, sem gyàrttatni nem tudom. Csak azt sejtem hogy a szèlcsapdàs rendszer rohadtul meg fogja tolni a havi termelèst ès abszolùt kis mèretű lesz az 1-1.3kW-ot kiszolgàlò generàtor. Led vilàgìtàs, pc vagy laptop ès hàzimozira tervezem. Kamionosoknak, olyan kempingezőknek akik vagy a gyerekeik nem èppen a termèszet gyermekei, akik nem tudnak egy mini iroda nèlkül elmenni 1 hètre sem, de vàgynak kempingezni, vagy èppen nyaralòknak, őrhàzaknak, hobbi kerteknek. De mindenki arra hasznàlja amire akarja. Nekem a havi 80€ villanyszàmlàt nullàznà. A sört a teraszon hűtöm, full led vilàgìtàs van ès a tv csak azèrt megy hogy ne legyen ingerszegèny a környezet.

Előzmény: [tamkov] (16277)