Gibs Creative Commons License 2018.01.12 0 0 4762

Engem nem a depozit zavar, hanem az, hogy csak hitelkártyával lehet azt rendezni. Épeszű embernek tartom magam, 20 évet dolgoztam gépjármű biztosításban, vezetőként az ország piacvezetőnek mondott biztosítójánál, de akkor sem értem, hogy miért kell a HITEL kártyához ragaszkodni, miért nem jó a kellő fedezettel rendelkező betéti kártya és ez csak az autókölcsönzők dilije. Mindenki másnál jó a debit kártya. Ez is valami amerikai "begyűrűzés" lehet, ahol nem az a jó ember, akinek van elég pénze, hanem akinek nagy hitele. Agyrém, meg is lett az eredménye 2007-2008 táján. Egy normális nagyságú casco önrész bevállalható, bár külföldön egy kár rendezéséről tudnék pár napot mesélni, miután 20 évig azt csináltam. Szóval a full biztosítás ad egy bizonyos nyugalmat, nem beszélve arról, hogy a közvetítők által kötött kölcsön szerződések és az ahhoz kötött biztosítási szerződések óriási átverések. Ha egy mód van rá, közvetlenül attól kell bérelni, akié az autó, mint ahogy előtte is már mondták. Majd jövök a személyes tapasztalatokkal.

Előzmény: Teo papa (4759)