Manoh Creative Commons License 2018.01.11 0 0 22779

"Ja, és veletek ellentétben, akik már előre utáljátok Ten Hagot - holott még egy edzőmeccset sem játszott az irányítása alatt a társaság -, én inkább megvárom, hogy hogy játszik vele a csapat és csak utána kritizálom, ha lesz rá okom!"

 

Ezt írtam korábban róla:

Nem igazán értem, hogy miért egyedüli jelölt és miért az Utrecht edzője az??? Nem túl jó csapat, nem túl jó játékkal, nem túl jó eredményekkel, annak ellenére, hogy ellenünk nyerni tudtak. Hogy a Bayernnél a 2. csapat edzője volt szintén nem sokat mond. Hogy a Psv és Twente másodedzője ez sem.

 

Illetve később kifejtettem, hogy mikor fogom azt gondolni, hogy Overmars rossz döntést hozott és Ten Hag megbukott.

 

Akkor, ha nem lesz bajnok.

 

Nem mondom és soha nem is mondtam, hogy Keizer nagy edző volt, de eddigi pályája alapján Ten Hagban sem látom azt az eget verő potenciált.

 

Egyébként pedig, ha bajnok lesz, az még azért nem lesz akkora szán, majd ha a nyáron kiárusított és nem vagy nem megfelelően pótolt (bár lehet Overmars most valamiért odateszi magát ez ügyben és változás lesz) jól szerepel a nemzetközi kupában és jól zárja az őszi idényt, akkor mondhatjuk, hogy igazán jó döntés volt a kinevezése.

Előzmény: nj (22772)