offroadgangster Creative Commons License 2018.01.11 -5 1 125053

Nem akartam tovább feszegetni a témát, a moderátorkollégádnak címzett válaszomat 3x kezdtem el írni és végül mégis mindig inkább töröltem. Nagyvonalakban ezt fűztem volna/fűzném hozzá:

A "fészbukon" van több olyan magyar hajós csoport ahol a csoport tagjai rendszeresen linkelik be ezen általatok rettegett oldal cikkeit, nyilvánosan, bárkinek hozzáférhető formában. Most nem fogok keresgélni, de emlékszem, mikor kimondottan a cikk írója is kommentálta a belinkelt cikkét, és bizony nem negatív hangnemben... Ha ott nem zavarja őket, hogy terjesztik a munkásságukat, itt az index fórumon miért szúrná a szemüket? Szerintem kimondottan örülnek, hogy innen is megy látogató az oldalukra, főleg hogy, idézem: "hetet-havat összehordó, bulvár színvonalú, forrást és szakmaiságot egyaránt nélkülöző clickbait oldal" -ról van szó... Ha a kattintásokból élnek akkor miért fájna nekik, ha innen is kapnak párat?

Ha ennyire féltek tőlük, miért nem moderáljátok ki és tiltjátok meg, hogy a jövőben idelinkelje akárki is?

Részemről ennyi. Szép estét és további jó munkát ;)

Előzmény: Color Star (125051)