Neitas Creative Commons License 2018.01.10 0 0 19273

Sziasztok,

Hollandiába ( vszínű Utrecht) készülök menni 1-2 héten belül egy NRG közvetítőn keresztül raktári komissiózónak.

A kérdésem hogy ha nem is ezen a cégen keresztül de van e vkinek tapasztalata erről a  munkáról és főleg a körülményeiről?

(2007-2011 ig már éltem Amsterdamban magam kerítette párhuzamosan 3-4 részmunkaidős munkahelyem volt. Ezeket már nem hiszem hogy fel tudnám göngyölíteni és nem is akarom mert sose tudtam hogy a következő hónapban mennyi munkám lesz.)

 

És esetleg Utrechben ( ha tényleg oda kerülök ) vkinél kiadó szoba?

A cég heti 94 eu-t akar levonni úgy hogy egy szobában ketten lennénk.( havi 400 még saját szobával is picit sok)

Az előző kintlétemnél nekem már az is sok volt némely esetben hogy 4 év alatt többnyire főbérlős pecókban laktam.

Szóval főbérlős is lehetne.(még mindig sokkal jobb mint a céges megoldás) Én teljesen humán beállítottságú vagyok 45 éves. Amszterdamnak is a kultúrális vonatkozásai tartották bennem a lelket semmi más.

Ezt csak azért közlöm hogy ha vkinél esetleg lenne szoba tudja hogy mire számíthat, persze úgyis csak személyesen dőlne el a dolog.

Előre is köszi a válasz/t/okat.