Moró Ildikó Creative Commons License 2018.01.10 -1 0 61608

Amikor 2016-ban engem műtöttek tüdővel, akkor is tüdőátültetés volt. Reggel fél kilenckor bejött Agócs dr. hogy én leszek az első a műtétnél. Azért nem kaptam csak bódítót, mert fordítva reagálok a nyugtatókra. Telt-múlt az idő, már dél felé közeledett, amikor bejött egy ápoló, hogy tüdőátültetés van, lehet, hogy nem kerülök sorra a mai nap, de enni azért ne egyek. Délután két óra körül kimentem a WC-re, mikor kerestek, hogy azonnal jöjjek, indul a műtét. Szerintem engem nem is az Agócs dr. műtött, mert a szövettanra küldő orvos neve más volt. Valószínű, hogy ő is ott állhatott azért és irányított, de egyszerre többen voltunk bent a műtőben, és több orvos is volt.

Tőlem megkérdezték, hogy mikor dohányoztam utoljára. Mondtam, hogy 2 napja. Felszisszentek, hogy akkor most ők így operáljanak? Azóta viszont nem gyújtottam rá. Nagyon nehéz volt. Most kezdek egy kicsit lehiggadni, de ha látok valakit cigizni, mindig fáj, hogy én már nem tehetem. Aztán pár perc múlva megnyugtatom magam, hogy de jó, nincs már függőségem. Én pedig 6-8 db-ot szívtam az utolsó években már, de az nagyon hiányzott.

Mielőbbi gyógyulást Neked!

Előzmény: ammesz (61601)