Dragan1 Creative Commons License 2018.01.08 0 0 24337

Spirállal mégjobban felgyorsítják a zúduló vizet ,most csináljuk a turbinába való bekötést ,a turbinát víz hajtja és állítja elő az áramot ,mi ezt a részét csináljuk a víztározókhoz nem sok közünk van,a csővezetékeken kívül amiben vissza jut a víz .

Viszont igen igaz a felhasznált vizet vissza kell nyomni a tározókba,különben elfogyna.

Nem tudom amit mondasz Magyarországon ez hogy működött volna ,de eddig mi 2000-3000 méter magasságban mozgunk alatta még nem nagyon épült ,szerintem itt fent működik ez igazán ,természeti adotságok miatt . 

Meg a másik hogy itt akkora milliárdos eurókról van szó hogy fel nem tudom fogni hiába látom ,ki lett volna Magyarba a befektető,az állam el bír egy ilyen befektetést ?Uniós támogatás nélkül biztos nem.

még 7 éve Reiseck II tirol ott közel 40 éves csővezetékekbe is belekötöttünk ,nekem ez új volt ott meg rádöbbentem hogy az osztrákok már nem ma kezték kiaknázni a természeti adotságaikat,cégünk 100 év garancába vállalta .

Miért nem lett volna jó ha megépül ,több kárt okozott volna mint hasznot?Gondolok itt a dunára stb. 

Előzmény: Töck Jenő (24336)