muzsan Creative Commons License 2018.01.05 0 0 12494

Igen. Ő délen él. Magánszemély és nem kölcsönző cég. Vannak buszok 1-2 óránként mennek. Én is próbálok utána olvasni. A taxi közel 30 euró, a busz tán: 10, de ez nem biztos, sőt függ attól hol szállsz fel. Én is csak tapogatózom. Kíváncsian várom olyan jelentkezését, aki konkrétan megmondja. Nekünk is északról indul a gép 9.30-kor. Fél 8-ra kell felérnünk mag a reptérre, de nem izgulok, oda fogunk jutni. Lesz idő kint tájékozódni az indulásokról.

Eddig ennyit másoltam össze a hozzászólásokból:

 

Line 343 connects directly Tenerife North and Tenerife South Airports, in approximately 50 minutes (costs €9.70). 

110-el mehetsz Santa Cruzba, a fővárosba. Onnan félóránként megy busz a reptérre emlékezetem szerint. Puerto de la Cruzba menő lesz az északi reptérre menő.

110: Playa de las Americas - Santa Cruz  Kb. minden félórában jár.

343: Playa de las Americas - Puerto de la Cruz  
Ez a vonal érinti a déli és északi repteret, illetve ezzel a járattal lehet eljutni a Loro-park-ba is !

477: Los Gigantes - Los Cristianos  Óránként közelekedik.
Áthalad Playa de las Americas-on, itt megálló a kompkikötőnél

340: Déli reptér ( Aeropuerto Sur,Reina Sofia Airport) - Puerto de la Cruz - Északi reptér (Aeropuerto Norte, Los Rodeos Airport)

341: Déli reptér (Aeropuerto Sur,Reina Sofia Airport) - Puerto de la Cruz  Közlekedik kb. óránként

488: Playa de las Americas, La Caleta - Északi reptér ( TFS)  

Előzmény: mertkell1 (12493)