Elminster Aumar Creative Commons License 2018.01.02 0 0 4437

"Azt hiszed E.A.(aki biológus) nincs tisztában azzal, hogy "propur"-on "már az isten sem segít"??"

 

Ott a pont! (Egyébként geológus vagyok a végzettségem szerint, a biológia csak szimplán érdekel, mint sokminden más is.)

 

Propur pontosan ugyanezeket a zöldségeket időről-időre bedobja, talán arra gondolva, hogy az utolsó alkalomtól számítva eltelt már elég idő, hogy senki se emlékezzen a dologra, és hátha van új balek az olvasók között, akit bepalizhat az ezerszer megcáfolt bibliamagyarázkodós ostobasággal.

Na, éppen ez utóbbi miatt írok minden egyes alkalommal ezekre a marhaságokra cáfolatot, hogy a gyanútlan érdeklődőket nehogy meg tudja a hamis és hazug állításaival egy szektás vakhitű vezetni. Ami a lényeg: még nekem se kell elhinni, amit ideírok, de mivel már két ellentétes álláspont van ismertetve, mindenki maga utánanézhet valódi tudományos forrásokban, hogy hogy is van ez a dolog, és meggyőződhet róla, hogy ebben az esetben én írom a tudományosan helyes dolgokat, és propur a hazugságokat/tévedéseket.

Előzmény: diamandula (4435)