gabesz.mi074 Creative Commons License 2017.12.27 0 0 33564

Köszönöm a válaszokat !Igazatok van a szerelővel kapcsolatban mert én nem birok vele C ASCONA 1.3 S . Benzines 85 évjárat. A Gyujtást ahogy írod egyenként végig elenöriztem. A karlburátorja pierburg 2e Az úszóház oldalán van egy vákum szelep amit én alapjárati szabályzó vagy kapcsoló szelepnek hittem de ha ezt ,illetve a furatait tömítéssel letömítem egyenletesen jár. Hidedegen gáz adásra igy hörög. Karburátor a gond a gyújtását igy töbször is át néztem úgy ahogy írod ,komplettan cseréltem a gyujtás elosztót a hengerfejböl ki véve,és hullámzik az alapjárat retenetesen. Kivéve ha ezt a szelepet ki iktatom ,de megpróbálok képet felrakni.Fogalmam sincs hogy az ott miként végzi feladatát,véleményem szerint ha be zár a pillangó szelep  alapjáratnál a vákumtól a membrán meghúz és bezár az úszó ház benzin szintjénél egy csatornát. Ha ki iktatom,illetbe le tömítem nem szagat tökéletes járása van,terheléssel köz úton nem próbáltam. Talán felújító készlet kellene a karbihoz, tömítéseket cserélni. Ez a szelep ki be húzgálhat alapjáraton de igy rángat 50_60as tempónál.

Előzmény: A.G.S. (33561)