lakóbuszfan Creative Commons License 2017.12.26 0 0 51854

szerintem is. Ezért mondom ,hogy a 51819-es hozzászólásomba bemutatott Mullit aero 10-es betét szerintem konstrukció hibás, a fedő vermikulit lapot kicserélem fémlemezre ha másnem légterelő miatt - de szerintem elég nagy mennyiségű hőt át is kell sugároznia a felette levő másodlagos égéstérbe is, magát a vermikulit fedőlapot meg "felcsapom" a plafonra, így hátha kialakul 700 fok a másodlagos égéstérben is amikor nagy a tűz az elsődlegesben. Ez nem olyan nagy munka szerencsére egy próbát megér. De fogok egyeztetni a Mullit szakemberével is (már egyeztettem korábban más kérdésben és nagyon segítőkészek, képes volt majd 1 órát beszélni telefonon velem), mert kíváncsi vagyok az elgondolásukra miért így alakították ki minden más (még Mullit) betéttől is eltérően a másodlagos égésteret. Első tippem az, hogy azért mert ennél az egy tetétnél viszont opcionálisan két füstcső kivezetés van a tetején, és a hátulján és valszeg ezt a beépítési rugalmassági pluszt feláldozták a hatásfok rovására, csak akkor ne írják, hogy ugyan olyan a hatásfoka mint a többi Mullit betétnek, mert nem szerintem nem lehet ugyan olyan, csak rosszabb.

Előzmény: 0l0 (51846)