jzp2107 Creative Commons License 2017.12.20 0 3 64736

a 27. oldalon meg ez olvasható: RP DDK, a kék folytatódik

 

néhány személyes érzés a hosszasabb átlapozást követően:

ebben valahogy van "szeretet"

most ez így hülyén hangzik, de valahogy átjön belőle -legalábbis nekem- hogy akik csinálták, azok szerették amit csinálnak

a táblázós projektnél ez nem jött át :-)

 

pl. fedőlap mottó: "Egy kaland, keresztül Magyarországon másfél millió lépésben"

Igen, erről van szó. és a másfélmillióhoz is kötni kell!

Tetszik a szintmetszet is, egy túra nehézsége nem csak az emelkedőktől függ, talán ezért is volt meglepő hogy a Kemenshát tkp. az egyetlen sík része az egész OKT-nek

Az is tetszik hogy a DDK elől nem maradt le Roki neve

És az is, hogy a hátlapon a 150 bélyegzőhely, 350 óra menetidő mellé nem került oda hogy 3021 hamburger :-)

 

Negatívumok: átgyomlálták a szabályokat is, nem biztos hogy kellő körültekintéssel.

Bélyegzőhelynél megszakítás esetén a folytatásnál nem kell bélyegezni csak dátumozni, OK. És ha nem bélyegzőhelynél szakítom meg? Arról egy mukk sincs (csak annyi hogy célszerű ott, célszerű, tehát nem tilos máshol.)

Kikerült a sível való teljesíthetőség is (aztán ellenőrizzék le ha valaki mégis :-)

Ami még nekem hiányzik, ha már a bélyegzőhelyes megszakítások felé vannak terelve az emberek, valami olyasmi mint a heyjoe.hu/kiszallas szóval némi logisztikai segítség (egy puritán igazolófüzettől nem várnám el, de ez már mostani állapotában jóval több annál)

 

A füzet mellé mindenkinek szép túrákat kívánok!

Előzmény: kectam (64729)