Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 2017.12.13 -1 0 228955

Köszi a részletes leírást, de ezeket mondjuk elég jól ismerem. Pomázi vagyok, bár a 2. pontban lévő nagykör Zsámbék-Érd szakaszán már elég régen jártam. Nekem úgy rémlett, hogy az 1-es keresztezése után már nem olyan jó az út.

Másfelől bár tudom, hogy elég gyenge minőségűek az útjaink, az azért ultragáz, ha ezeket az utakat nevezzük csúcsminőségűnek. Mondjuk azt, hogy ezek nem a szégyen kategóriába tartoznak, lehet rajtuk élvezni a bringázást. Illetve pár kilométer ezeken belül is gond. Pl hiába van egy másik kedvence köröm Pomázról, ami Nagytarcs-Pécel után Maglód-Üllő- stb irányába visz, a Pécel utáni pár kilométertől elmegy  a kedvem.

Illetve sajnos ezeket az utakat már nagyon unom, ezért is vagyok hajlandó akár autóba is vágni magamat.

Az eddigi tapasztalatom az, hogy van az országban néhány megdöbbentően jó útszakasz, de a legtöbbször ezek rövidebbek mint 10 km (zsámbok-kóka vagy Zsámbok-Dány ???), s a folytatásban visszaadod (vagy visszakapod, nézőpont kérdése) azt, amit ezen a max 10 km-en kaptál (adtál).

A Galgamácsa felé vezető emelkedő az jó kis játék, valóban.

Előzmény: SzeZo (228952)