Straniero..71 Creative Commons License 2017.12.10 0 1 141649

Az is jó megoldás, mondjuk én pont nyáron tudtam egy kis plusz pénzt csinálni abból, hogy más nyaral...

 

 

Nyilván mindenkinek más az elképzelése a nyaralásról, más az igény, mást szeret és ez így van jól.

Egy barátom pl. huszonéve a Német-Osztrák határvidéken nyaral, nem szórakoztatja a tengerpart. Egy másik lemegy a tengerhez, üdülőtelepre, ahol minden van, egy hétre eldugja a kocsikulcsot.

Egy másik kempingezik, a nyaralás fontos része a különleges felszerelések használata, évizedek alatt fejlesztette ki és barkácsolta össze a felszereléseket, amiket "Yugóban"  a "nyugatijakto" látott. 

Én egy lusta dög vagyok, elmegyek a megszokott vízparti házban, reggeli a tengerre néző teraszon, nap közben a ház előtti strand, 18:00 körül meg elindulunk csavarogni, bejárjuk a környéket- Na ez nem teljesen igaz. Mármint a környék.... Trogir mellett van a bázis, tavaly a Rijekától Dubrovninig autóztuk végig a parti utat.

Idén off országban csavarogtunk, 2800 km-et mentünk 9 nap alatt úgy, hogy autópályát csak a Bp-Udine és a Koper-Bp. Szakaszon használtunk. 

 

 

 

Előzmény: fekvőrendőr (141648)