Saughassy Creative Commons License 2017.12.07 0 0 174356

Nem tudok biztatot mondani, szerintem szerencse kerdese is, hogy belekerulsz-e egy ilyen szivasspiralba. :)

Nekem raadasul ugy tunik, hogy a kazanbol levalo darabka dugitotta el, nem is annyira a vizko. Eveken at citromsavas, inkabb gyenge mint kozepes vizkotelenitest csinaltam, felevente, evente egyszer. Cserebe egyszer forralt csapvizzel itatom. A jelek szerint igy kellett vagy 5 ev mire az elso problemak jelentkeztek. Ettol tehat surubben csinald. Aztan vettem hivatalos Gaggia vizkotelenitot, az feltunoen hatekonyabbnak bizonyult, mint az itt kozkezen forgo citromsavas recept.

Folyamatos hasznalat mellett azt vettem eszre, hogy a viztartaly aljan is ossze tud gyulni valami lebego, vizkoszeru cucc, Emiatt egyreszt erdemes nem ratolteni a friss adagot, hanem neha obliteni, masreszt pedig a szivocsovet feljebb huzni kicsit az aljatol, hogy ne a zavarosban halasszon. :)

Ha allandoan visszater a dugulas, akkor nincs mit tenni, egyszerre az egeszet kell szetkapni, bojlerestol, mindenestol, kulonben mindig maradni fog valahol egy kis szemcse ami aztan a 3 jaratuban landol.

Előzmény: Adam.Clayton (174351)