buszmágusz Creative Commons License 2017.12.06 0 0 30658

Kenytelen vagyok a kozepebe vagni: az egesz egy baromsag! Nem fogsz tobbet fogyni, teljesen erthetoen. A korabbi fogyasaid az okai, amiknel tendencia szeruen egyre kevesebb a fogyas, pedig, szinte mar fenyt eszel. Ugye?

Nos a lenyeg az, hogy enned kell ha fogyni akarsz. Tudom, nem ilyet varsz. Pedig enned kell, mert a szervezeted most tulelo modban van, raktaroz barmit amit beviszel. A raktarozas az zsirt jelent, es az izmaidat bontja hogy tapanyaghoz jusson. Szoval amit fogytal, azt jellemezoen izombol, ami marad, az zsir, sot, az is lehet,hogy meg tobb van rajtad, mint volt az elejen.

Amit enned kell, az lassu felszivodasu szenhidratok, relative sok feherje (portein, hus) es sok zoldseg ami lehetoleg zold szinu. Nem terek ki ra miert eppen zold, de a zold a lenyeg. Gyumolcsot pl nem erdmes enni, mert ami benne van az sok fruktoz, ami eleve zsirra bomlik. Este 6 utan is lehet enni, sot kell, hiszen a szerveztednek mindeig szuksege van tapanyagokra, de nem mindegy hogy mire es mikor. Sokat segithetsz a fogyasodon, ha sportolsz.

Ide nem irok tul sok litaniat, ha fent vagy a facebookon, keresd meg Bocsivikit, Sasafitneszt, Tudatos eletmod, stb.

 

Ami a lenyeg: nem dietat kell csinalnod, hanem eletmodot valtani. A dietakkal leadott kilod mind egy szalig visszajonnek, ahogy latom a beirasodbol. Egyszeruen meg kell tanulnod mik azok az anyagok, amiket ehetsz, mennyit . Ehhez nyujtanak segitseget azok, akiket irtam. Nyilvan van mas is, de aki azt hiteti el veled, hogy 90 napos diate van, az hulyeseget beszel.

 

En itt nem akarok vitat kirobbantani, ugyhogy nem kell ekezni, csak olvassatok utana mekkora baromsag sanyargatni a testeteket. Egy eletmod valtas soran boldogok vagytok, es nem azon paraztok miert nem mennek le a kilok.

 

Nilacila, sok sikert kivanok! Ha van kerdesed, irj batran!

Előzmény: Nilacila (30657)