ufurnyufur Creative Commons License 2017.12.05 0 3 21478

Kedves judit59 és valerya!

Túl vagyok az első tárgyaláson. Nekem megjött az alperes képviselője(hölgy), a megelőző tárgyaláson is részt vett, így szinte összenőttek a Bíróval, de aranyos volt, csupán ő is fenntartotta az első és másodfokon hozott határozat szerintieket, neki ugye ez a dolga, ezért küldték oda. Bírónő tőlem is megkérdezte, fenntartom-e a keresetemben megfogalmazottakat, mely részemről a sokat idézett szakmaiság hiányára való hivatkozás, és a nálam szakmainak számító, neurológusi szakvélemény figyelmen kívül hagyása. Jeleztem, hogy időközben a június hónapban két hasfali sérv és epekő műtétem volt, ahol ügyeletes orvosi minőségben találkoztam a felülvizsgáló orvossal, ebből tudom, hogy sebész a szakképzettsége. Bírónő közölte hogy igazságügyi orvosszakértő véleményét látja célszerűnek igénybe venni, a kérésemnek megfelelően. Közölte, hogy ő is sebész, de figyelembe fogja venni a neurológus véleményeket. Nem örülök neki, hogy nem neurológus, de nekik bedolgozóan, ilyen végzettségű orvos szakértőjük van, 2 fő is, ez van. Majd meglátjuk. Legfeljebb, ha most is elkaszálnak, tovább megyek az igazamért. Azt még nem is tudom, hogyan tovább, abban az esetben. 2018. január vége február elejére várható a következő tárgyalás, addig meg fog történni az orvosszakértői vizsgálat. Időközben a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság most novembertől a lecsökkentett baleseti járadékot utalja, és augusztos 1-től okt 30-ig, 3 hónap jogtalanul felvett baleseti járadék visszafizetésére kötelezett határozatában. Függetlenül attól, hogy megtámadtam a felülvizsgálatok határozatait, és bírósági úton vagyok. E határozat ellen a Budapest Fővárosi Ui. Bíróságon kell keresnem az igazamat, de a tárgyalás elhalasztása miatt kicsúsztam a 30 napos határidőből.

Előzmény: judit59 (21466)