dracoo25 Creative Commons License 2017.11.24 0 0 95901

Annyibol korrektek hogy heti egyszer kesobb jovok be vagy elobb megyek el 1 oraval gyogytorna miatt nem szolnak semmit (mondjuk elvileg ezert nem szolhatnak by law). Mondjuk ne is mert a tulora na az termeszetes  es semmi nem jar erte, de ha barmilyen mas ugyben el kellett mennem/el kell mennem akkor azt le kellett dolgozni vagy fizetetlen.

 

Kb heti egyszer bejonnek egyeztetni mi a melo siman letudnam otthon CADben siman, radasul sporolnek egy csomo penzt meg kb heti 20 haszontalanul eltoltott orat.

 

Parom nyaron valtott munkahelyet az elozo katasztrofalis managementje miatt. Az uj helye nagyon szimpatikus, kb eloszor orultek annak hogy szuper vegzettsegei/tapasztalata van a pozicio betoltesere, 3 honap utan az elso appraisaljan mikor letelt a probaido ajanlottak neki fizuemelest, tovabbi traininget meg job poziciot csak maradjon ott.

 

Engem az eddigi 2 appraiselemen felpontoztak kb maxra mindenben meg kaptam dicsero szavakat (igazabol egyfolytaban azt hallgatom milyen brilliant, amazing meg fast vagyok a munkamban) csak VALAHOGY VELETLENUL a salary reviewom elmaradt oktoberben masnak kb mindenkinek volt).

 

Na mind1 a pohar nalam tele, az ev vegi bonuszt azert megvarom aztan repul is emailben a felmondas hogy minel elobb lepni tudjak. 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (95899)