Jocó0423 Creative Commons License 2017.11.23 0 0 63399

Te Zoli neked ez a szurkapiszka az életed? :)

Bach könyvén nem azt értettem, hogy Ő írta, hanem , hogy róla szól, ezért "Bach könyve". Azért ne nézz már ennyire le mindenkit na.

Ha igaz az, hogy a stílus maga az ember, akkor elkéne gondolkodnod az embertársaidhoz való hozzáállásodról.

 

Egy zenemű kontextusát még értem, a költeményét is elfogadom, a múzeumi tárgynál meg természetes.

De meg ne sértődj, a bor nem ebbe a körbe tartozik. Amit te csinálsz vele az misztifikáció.

 

Megne sértődjön itt a borszerető és bortermelő közönség de helyén kell kezelni ezt az élelmiszert is.

Építünk köré legendát és felértékeljük a termőterületeket meg misztifikálunk de akkor is egy élelmiszer!

Lesz még belőle hungarikum mint a Pick szalámi vagy a Kalocsai paprika de nem több és nem kevesebb egy finom italnál!

Sokan írnak róla de így van ez mondjuk a kávéval is, abból is sokan akarnak már megélni :)

 

Lehet, hogy túl sarkos voltam de benne forgok a vendéglátásban, hiszen évente eladok pár százezer boroskelyhet és ismerem a tömeg borkultúráját.

 

Mielőtt kapnám az ívet: Nagyra becsülöm Zoli és a többi bortermelő munkáját de a bor köré épülő sallangot nem.

Előzmény: BZoltan (63398)