bandita Creative Commons License 2017.11.22 0 0 186431

Eloljaroban: Meg csak kettot futottam ugy hogy mindkettot hasznaltam. Ebbol az elso raadasul nem is mukodott. :( Tehat meg valtozhatnak a dolgok, de egyelore igy allunk:

Az hogy a V800 tamogatja az azt jelenti, hogy meg tudja jelenti az aktualis Watt erteket is futas kozben (ez egyebkent szepen mukodik). Ami minden (barmilyen footpod-ot tamogato) oraval mukodik az az aktualis tempo merese. Aminek allitolag mukodnie kellene, az a tavolsag merese a footpod segitsegevel (GPS helyett). Ez egyertelmuen nem mukodott az M430-al es latszolag a V800-al sem. Ezt meg tesztelnem kell. Sajnos tul sok allitasi lehetoseg nincs, igy nem tudom hogy ez igy marad-e.

A Polar honlapja szerint az alabbi adatokat tudja atvenni a Stryd-bol:

 

"What Stryd running metrics are supported in the Flow web service?

Metrics supported include power, pace, altitude, cadence and distance."

 

A power eleg egyertelmu, a tobbinel viszont nehez eldonteni hogy az orabol vagy a Stryd-bol jon. :)

 

Egyebkent a Stryd tamogatasnak a kovetkezo fokozatai vannak (http://fellrnr.com/wiki/Stryd):

 


Type                                                   Stryd Pace & Distance                            GPS                     Extra Stryd Data       Power
Native Power + Footpod with GPS                Yes                                                Yes                        Yes                        Native
Connect IQ + Footpod with GPS                   Yes                                                Yes                        Yes                        Connect IQ
Connect IQ + Footpod without GPS              Yes                                                No                         Yes                         Connect IQ
Footpod with GPS                                       Yes                                                Yes                         No                         No
Footpod without GPS                                  Yes                                                No                          No                         No
Power Only                                                No                                                 Yes                         No                         Native
Cycling Power                                             No                                                Yes                         No                         Cycling Only

Az elobbi linken megtalalhato eleg sok ora, illetve az hogy az melyik modot tamogatja. En ez alapjan vettem a Stryd-ot aztan meglepodtem, hogy az M430-nal nem sikerult a tavolsagot a footpodrol merni. Ugyhogy sajnos nem szentiras ami itt talalhato. Konnyen lehet hogy egy szoftverfrissites valtoztatta meg ezt a jellemzot.

 

Igen, egyszerre mukodik a Stryd es az OH1. 

Előzmény: Spenót (186430)